Szukasz ubezpieczenia na samochód na korzystnych warukach? Odwiedź nasz salon Toyoty w Zabrzu. Jako autoryzowany salon korzystamy z pakietów dealerskich, dlatego też u nas możesz podpisać polisę ubezpieczeniową. Nie trać czasu, zgłoś się do naszego salonu i wybierz Toyota ubezpieczenia.

Godziny otwarcia Działu Ubezpieczeń:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00

sobota: 8.00 - 14.00

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ

ubezpieczenia@toyota.zabrze.pl

tel.: 032 276 27 70/wew. 45

Nie trać czasu na formalności

Jako autoryzowany salon TOYOTY korzystamy z pakietów dealerskich, przez co jesteśmy w stanie zaoferować ubezpieczenie samochodu na niespotykanych na rynku warunkach. Wszystkie formalności związane z podpisaniem polisy ubezpieczeniowej załatwisz na miejscu, przez co zyskasz mnóstwo czasu. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń, które zapewniają ochronę właścicielom samochodów, jak i pojazdom marki Toyota. Z naszej oferty mogą też skorzystać właściciele innych marek.

Toyota ubezpieczenia to nie tylko niewiele formalności, ale też korzystne warunki. Dlaczego polisy ubezpieczeniowe od Toyoty są najlepszym możliwym rozwiązaniem? Współpracujemy jedynie z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

Toyota ubezpieczenia - najlepsze rozwiązanie w zasięgu ręki…

Współpracujemy ze znanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak: PZU, Warta, Ergo Hestia, Allianz. Zanim zaproponujemy umowę, zestawiamy różne warianty, by wybrać dla Ciebie najlepszą polisę na samochód.

Sprawdź nasz program ubezpieczeń i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie. Dostępne standardowe polisy, jak i specjalne rozwiązania, dostosowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Allegro