1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

samochody używane

Samochody używane z gwarancją wszystkich marek - Toyota Ja-Now-An

Potrzebujesz używanego samochodu, lecz w pełni sprawnego? Jeśli tak, dobrze trafiłeś. Sprawdź naszą ofertę. Salon Toyota Ja-Now-An w Zabrzu działa w programie „TOYOTA PLUS” zrzeszającym Autoryzowanych Dealerów Toyota na terenie całego kraju, dzięki czemu mamy do zaoferowania pewne i używane auta. Samochody używane Toyota , które oferujemy, są w bardzo dobrym stanie technicznym. Sprzedajemy tylko pojazdy, które pomyślnie przeszły kontrolę techniczną przeprowadzoną według wyśrubowanych standardów. Zanim przyjmiemy samochód, kontrolujemy jego nadwozie, podwozie, hamulce, koła, opony, komorę silnikową. Sprawdzamy też, w jakim stanie jest jego wnętrze.

Toyota samochody używane – dopasujemy odpowiedni samochód do Twoich potrzeb

U nas znajdziesz samochody różnych marek. Dajemy gwarancję na zakupiony pojazd , a oferowane przez nas auta nie bez przyczyny są określane jako pewne używane. Dzięki sprawdzeniu stanu technicznego nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe koszty związane z serwisem. Toyota używane salon skupuje wszystkie modele używanych samochodów, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie wymarzony samochód z salonu dla siebie w atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do przyjazdu swoim starym pojazdem w celu wyceny jego wartości, która zostanie dokonana przez naszych Doradców Handlowych. Działamy w obrębie województwa śląskiego. Na nasze samochody używane stawiają przede wszystkim osoby z Śląska, głównie Gliwic i Zabrza . Sprawdź nasze samochody używane z gwarancją i odwiedź nasz salon w Zabrzu.

Samochody używane z salonu Toyota– dlaczego warto nas odwiedzić?

  • Tylko sprawdzone samochody używane – wszystkie auta w naszym salonie mają uporządkowaną sytuację pod względem prawnym, jak i technicznym.
  • Wygodne formy finansowaniasalon Toyota używane oferuje dogodne formy finansowania, dzięki czemu kupujący otrzymuje ofertę dopasowaną do jego budżetu i możliwości finansowych.
  • Jazda próbna – niewątpliwą zaletą pozwalającą utwierdzić się w przekonaniu, że dany model pojazdu jest odpowiedni, jest możliwość przetestowania go przed podjęciem ostatecznej decyzji.
Samochodu używane z salonu Toyota

W naszym salonie każdy klient może czuć się bezpiecznie i zapomnieć o obawach, które mogłyby się nasunąć z chwilą decyzji o zmianie auta. Jako salon samochodów używanych z gwarancją wszystkich marek zapewniamy pełen profesjonalizm oraz fachowe podejście do każdego klienta. Samochody znajdujące się w ofercie naszego salonu są gruntownie sprawdzane, zarówno pod względem technicznym, jak i blacharsko-lakierniczym. Zapewnia to serwis wyposażony w nowoczesne narzędzia diagnostyczne oraz doświadczony zespół fachowców.

Używany samochód poleasingowy to również dobra opcja

Wraz z wzrostem zainteresowania leasingiem rośnie także rynek samochodów poleasingowych, a co za tym idzie, zwiększają się możliwości wyboru dla potencjalnych kupujących. Wiele osób decyduje się na zakup samochodów poleasingowych kosztem tych pochodzących od handlarzy czy osób prywatnych. Dlaczego?

  • Kontrolowana eksploatacja – stan techniczny aut poleasingowych prawie zawsze pozostaje bez zarzutu. To dlatego, że użytkownik ma obowiązek nie tylko przeprowadzać regularne przeglądy techniczne, ale również serwisować samochód w ASO, a wszelkie naprawy wykonywać za pomocą oryginalnych części.
  • Ewidencja użytkowania – w odróżnieniu od zwykłego samochodu używanego , w przypadku auta poleasingowego zawsze wiemy, co się z nim działo – informacje na temat szkód, w jakich uczestniczyło czy napraw, jakim zostało poddane. Informacje te bez problemu udostępniane są osobom zainteresowanym zakupem samochodu przed sfinalizowaniem transakcji.

Zakup samochodu poleasingowego jest niewątpliwie świetnym sposobem na zaoszczędzenie znacznej sumy i szansą na wejście w posiadanie pojazdu w bardzo dobrym stanie technicznym. W naszej ofercie znajduje się sporo modeli, dzięki czemu bez problemu każdy znajdzie dla siebie ten, który w stu procentach będzie odpowiadał jego oczekiwaniom i preferencjom.