1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Chcesz kupić wysokiej jakości auto w atrakcyjnej cenie? Skorzystaj z naszych promocji. Zobacz samochody demonstracyjne, które były używane do jazd testowych. Są one utrzymane w idealnym stanie, dlatego też podróż nimi to czysta przyjemność. Nie zwlekaj i jak najszybciej odwiedź nasz salon w Zabrzu.


Godziny otwarcia Działu Handlowego:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00

sobota: 9.00 - 14.00


DZIAŁ HANDLOWY

salon@toyota.zabrze.pl

tel.: 032 276 27 70/wew. 10, 12
tel. kom.: +48 694 427 731

Samochody demonstracyjne w atrakcyjne cenie

Samochody demonstracyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Są praktycznie nowe, jednak z uwagi na fakt, że korzystano z nich podczas jazd testowych, ich cena jest znacznie niższa. To sposób na to, by nabyć samochód w bardzo dobrym stanie technicznym, konkurencyjnej cenie i z niewielkim przebiegiem. Nic więc dziwnego, że jest to jedna z najpopularniejszych ofert, wybieranych przez naszych klientów.

Niezawodność i komfort prowadzenia

Samochody marki Toyota są bardzo nowoczesne. Mają wiele ciekawych rozwiązań, które znacznie poprawiają ich wydajność. Są niezwykle funkcjonalne i przestronne. Zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale także innowacyjnymi technologiami. Mają doskonale zaprojektowane podwozie, dzięki czemu idealnie trzymają się nawierzchni, nawet przy dużych prędkościach.

Samochody Toyota doskonale sprawdzają się w jeździe po mieście, jak i na dłuższe trasy. Zapewniają nie tylko wysoki komfort jazdy, ale też są gwarancją niskiego spalania i bezawaryjności. Dlatego też marka Toyota jest tak chętnie wybierana przez klientów indywidualnych, jak i firmy.

Jeśli chcesz stać się właścicielem Toyoty, odwiedź nasz salon w Zabrzu. Nasi sprzedawcy pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie, dopasowane do Twoich oczekiwań.