1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Szukasz samochodu dostępnego „od ręki”? Nie chcesz czekać miesiącami na wymarzone auto? Zobacz, jakie modele mamy aktualnie dostępne w salonie w Zabrzu. Wybierz pojazd dla siebie i ciesz się niczym nieskrępowaną jazdą.


Godziny otwarcia Działu Handlowego:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00

sobota: 9.00 - 14.00

DZIAŁ HANDLOWY

salon@toyota.zabrze.pl

tel.: 032 276 27 70/wew. 10, 12

tel. kom.: +48 694 427 731

Samochód od ręki - nie trać czasu

Żeby kupić auto na indywidualne zamówienie, trzeba czekać nawet kilka miesięcy. To bardzo długo, zważywszy na fakt, że w dzisiejszych czasach trudno obyć się bez dobrego pojazdu. Jeśli interesują Cię samochody od ręki, odwiedź nasz salon w Toyoty w Zabrzu.

Poszukaj wśród aut z ekspozycji, które są nieużywane i doskonałe pod względem technicznym. Dzięki temu doskonale sprawdzają się przy jeździe po mieście, jak i na dłuższą trasę. W ten sposób w niedługim czasie staniesz się właścicielem niezawodnej Toyoty, która będzie Ci służyła przez wiele lat.

Nie szukaj kompromisów, wybierz Toyotę

Samochody marki Toyota są niezawodne praktycznie pod każdym względem. Uchodzą za bezawaryjne, świetnie trzymają się drogi, a w dodatku są ekonomiczne. Są też przestronne i bardzo wygodne. Wyróżniają się zaawansowaną technologią i wyjątkowo niskim spalaniem. Jeśli zależy Ci na dobrym aucie, postaw na Toyotę.

W naszym salonie w Zabrzu posiadamy szeroką ofertę samochodów, w tym dostępne są u nas auta hybrydowe. Szczególnym uznaniem cieszy się Toyota Yaris – zachwyca ona klientów są dynamiczną stylistyką, komfortem jazdy i wysokim pakietem bezpieczeństwa.

Nie szukaj kompromisów i nie czekaj. Wybierz samochody od ręki marki Toyota i ciesz się jazdą wybranym modelem.