Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota. Swoją działalność prowadzimy na terenie województwa śląskiego. Naszym bezpośrednim rynkiem działania są miasta: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska i powiat gliwicki. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę modeli Toyoty, co pozwala nam dopasować odpowiedni samochód do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi działami poprzez formularz kontaktowy (poniżej) lub bezpośrednio do działów.

Możesz równiesz skontaktować się z nami poprzez system Site Call- zielona słuchawka na stronie.

Napisz do nas Odwiedź: SKP

.
DZIAŁ HANDLOWY

salon@toyota.zabrze.pl

tel.: 032 276 27 70/wew. 10, 12

Ponadto nasza Firma może poszczycić się doskonałym serwisem mechanicznym. Wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne maszyny i urządzenia, łącznie osiem stanowisk obsługi oraz nowoczesna ścieżka diagnostyczna - to wszystko gwarantuje bardzo wysoką jakość wykonywanych przez nas usług serwisowych.

Wykonujemy także badania techniczne, które przeprowadzane są w naszej Stacji Kontroli Pojazdów. Badania techniczne są obowiązkiem każdego kierowcy, jednak dzięki naszej profesjonalnej oraz fachowej obsłudze nie trwają one długo i są przyjemnością dla właściciela samochodu. W momencie, gdy my będziemy sprawdzać stan techniczny auta, Ty możesz napić się kawy oraz skorzystać z WiFi. Po badaniu Twój samochód skorzysta z naszej myjni całkowicie za darmo.

Nasza stacja posiadając podpisane z firmami ubezpieczeniowymi umowy do wykonywania napraw bezgotówkowych, świadczy również usługi w zakresie napraw powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych wszelkiego typu.

W zakresie finansowania sprzedaży samochodów nowych i używanych Firma obsługuje swych Klientów kompleksowo (wszystkie formalności zrealizujecie Państwo u nas na miejscu) zapewniając tym samym możliwość dokonywania zakupów w systemie ratalnym za pośrednictwem banku kooperującego - Toyota Bank Polska S.A, jak również poprzez leasing - Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom staramy się systematycznie poszerzać gamę oferowanych przez nas usług

Nasi wykwalifikowani i certyfikowani pracownicy pomogą Państwu w wyborze najlepszej oferty w zakresie ubezpieczenia samochodów nowych i używanych.

Możemy również poszczycić się audytem certyfikującym w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 i Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 oraz posiadamy Certyfikat Centralnej Jednostki Certyfikującej SGS w Genewie. W czerwcu 2010 roku przeszliśmy także pozytywnie certyfikację TSM (Toyota Customer Service Management) na poziomie L1.

Poznaj nasze działy, zapraszamy do kontaktu.


SAMOCHODY NOWE:

DZIAŁ SAMOCHODÓW NOWYCH

salon@toyota.zabrze.pl

SAMOCHODY UŻYWANE:

DZIAŁ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

uzywane@toyota.zabrze.pl

FLOTA I LCV:

DZIAŁ FLOTY oraz LIGHT COMMERCIAL VEHICLE (LCV)

flota@toyota.zabrze.pl

FINANCE & INSURANCE:

DZIAŁ FINANCE & INSURANCE ORAZ UBEZPIECZEŃ

ubezpieczenia@toyota.zabrze.pl

SERWIS MECHANICZNY:

DZIAŁ SERWISU SAMOCHODOWEGO

serwis@toyota.zabrze.pl

BLACHARKA I LAKIERNIK:

DZIAŁ BLACHARSKO-LAKIERNICZY

szkody@toyota.zabrze.pl

CZĘŚCI I AKCESORIA:

DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW

czesci@toyota.zabrze.pl

KSIĘGOWOŚĆ:

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

ksiegowosc@toyota.zabrze.pl

RECEPCJA:

DZIAŁ FRONT-DESKU

recepcja@toyota.zabrze.pl

BOK & DYREKCJA:

DYREKCJA ORAZ DZIAŁ KONTAKTU Z KLIENTEM

bok@toyota.zabrze.pl

Allegro