1. Świat Toyoty
 2. O Toyocie

Poznaj naszą historię

Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota. Swoją działalność prowadzimy na terenie województwa śląskiego. Naszym bezpośrednim rynkiem działania są miasta: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska i powiat gliwicki. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę modeli Toyoty, co pozwala nam dopasować odpowiedni samochód do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi działami poprzez formularz kontaktowy (poniżej) lub bezpośrednio do działów.

Możesz równiesz skontaktować się z nami poprzez system Site Call- zielona słuchawka na stronie.

Napisz do nas Odwiedź: SKP

DZIAŁ HANDLOWY

salon@toyota.zabrze.pl

tel.: 032 276 27 70/wew. 10, 12

Ponadto nasza Firma może poszczycić się doskonałym serwisem mechanicznym. Wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne maszyny i urządzenia, łącznie osiem stanowisk obsługi oraz nowoczesna ścieżka diagnostyczna - to wszystko gwarantuje bardzo wysoką jakość wykonywanych przez nas usług serwisowych.

Wykonujemy także badania techniczne, które przeprowadzane są w naszej Stacji Kontroli Pojazdów. Badania techniczne są obowiązkiem każdego kierowcy, jednak dzięki naszej profesjonalnej oraz fachowej obsłudze nie trwają one długo i są przyjemnością dla właściciela samochodu. W momencie, gdy my będziemy sprawdzać stan techniczny auta, Ty możesz napić się kawy oraz skorzystać z WiFi. Po badaniu Twój samochód skorzysta z naszej myjni całkowicie za darmo.

Nasza stacja posiadając podpisane z firmami ubezpieczeniowymi umowy do wykonywania napraw bezgotówkowych, świadczy również usługi w zakresie napraw powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych wszelkiego typu.

W zakresie finansowania sprzedaży samochodów nowych i używanych Firma obsługuje swych Klientów kompleksowo (wszystkie formalności zrealizujecie Państwo u nas na miejscu) zapewniając tym samym możliwość dokonywania zakupów w systemie ratalnym za pośrednictwem banku kooperującego - Toyota Bank Polska S.A, jak również poprzez leasing - Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom staramy się systematycznie poszerzać gamę oferowanych przez nas usług

Nasi wykwalifikowani i certyfikowani pracownicy pomogą Państwu w wyborze najlepszej oferty w zakresie ubezpieczenia samochodów nowych i używanych.

Możemy również poszczycić się audytem certyfikującym w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 i Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 oraz posiadamy Certyfikat Centralnej Jednostki Certyfikującej SGS w Genewie. W czerwcu 2010 roku przeszliśmy także pozytywnie certyfikację TSM (Toyota Customer Service Management) na poziomie L1.

Toyota Zabrze

 • ul. Knurowska 8
  41-800 Zabrze
 • +48322762770
  salon@toyota.zabrze.pl
 • Godziny otwarcia salonu:
  Pon - Pt 08:00 - 20:00
  Sob 08:00 - 16:00
  Godziny otwarcia serwisu:
  Pon - Pt 07:00 - 21:00
  Sob 08:00 - 16:00