1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Szukasz nowej Toyoty? Jeśli tak, skorzystaj z oferty KLUCZYK ZA KLUCZYK i zostaw nam swój stary samochód w rozliczeniu. Nie trać czasu na szukanie potencjalnego kupca. Załatw wszystko w jednym miejscu i niedługim czasie ciesz się jazdą nowym autem.


Godziny otwarcia Działu Handlowego:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00

sobota: 9.00 - 14.00

.
DZIAŁ HANDLOWY

salon@toyota.zabrze.pl

tel.: 032 276 27 70/wew. 10, 12

Oddanie auta w rozliczeniu - jak to działa?

Program KLUCZYK ZA KLUCZYK umożliwia zostawienie starego samochodu dowolnej marki w rozliczeniu przy jednoczesnym zakupie nowego modelu Toyoty. Skupujemy samochody wszystkich marek. Dzięki tej opcji możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu. Nie musisz martwić się szukaniem potencjalnego kupca, ani przeciągającym się załatwianiem formalności. W salonie Toyota w Zabrzu w niedługim czasie załatwisz wszelkie niezbędne kwestie i będziesz mógł cieszyć się jazdą nowym samochodem.

Wygoda przede wszystkim

Możliwość zostawienia swojego dotychczasowego samochodu w rozliczeniu jest bardzo wygodna. Nie musisz tracić czasu na sprzedaż samochodu ani dostosowywać swojego grafiku do potencjalnych nabywców. Decydując się na oddanie auta w rozliczeniu, musisz jedynie umówić się na wycenę w naszym salonie w Zabrzu. Na miejscu sprawdzimy, w jakim stanie jest pojazd i przedstawimy ofertę jego kupna.

Samochód w rozliczeniu to wygodna opcja, dla tych, którzy nie chcą niepotrzebnie tracić czasu. Jeśli Ty także należysz do tego grona osób, skontaktuj się z nami. Pracujemy aż 6 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19, a w soboty od 9 do 14.