Toyota PROACE dla profesjonalistów

Nowe rodzaje zabudowy

2018-12-12

Toyota PROACE doskonale się sprawdza w każdej firmie. Część klientów ceni ją za niezawodność, niskie zużycie paliwa i wysoki poziom bezpieczeństwa. Dla innych najważniejszą zaletą tego auta jest duża przestrzeń załadunkowa i praktyczność. Profesjonalne zabudowy przestrzeni bagażowej zwiększają użyteczność tego auta. Na uwagę zasługuje zwłaszcza zabudowa serwisowa oraz izotermiczna.

Praktyczny van Toyota PROACE jest dostępny w wielu różnych wariantach. Samochód ten łatwo jest dostosować do potrzeb każdego biznesu.

Do wyboru są trzy rodzaje nadwozia (furgon, furgon z przeszkloną kabiną i furgon brygadowy). Dostępne są dwa rozstawy osi (2,9 lub 3,2 m) i trzy długości nadwozia (Compact, Medium i Long). Dodać do tego należy dwie wersje wyposażenia (Active lub Life) oraz wiele dodatkowych pakietów. Każdy może z tego stworzyć auto dostosowane do własnych potrzeb.

Toyota PROACE dla profesjonalistów
Doskonale zorganizowana przestrzeń ładunkowa

Marka STOREVAN opracowała profesjonalne zabudowy, które z łatwością dostosują Toyotę PROACE do każdego rodzaju działalności. Szafki, półki z przegródkami, schowki, pojemniki na prowadnicach i kilka rodzajów szuflad sprawią, że wszystko będzie w zasięgu ręki. Uchwyty magnetyczne na narzędzia czy klamki z opcją zamykania na klucz zadbają o bezpieczeństwo.

Wykonane ze stali zabudowy serwisowe są bardzo lekkie i wytrzymałe. Przekłada się to na większą trwałość, a także większą ładowność samochodu. System mocowań został opracowany z wykorzystaniem aluminiowych belek.

Podłogę przestrzeni bagażowej wykonano ze sklejki. Pełni ona rolę wykładziny i stanowi odporną na uszkodzenia podstawę do mocowania dodatkowego wyposażenia. Ściany boczne są obłożone płytami z polipropylenu o grubości 5 mm.

Toyota PROACE dla profesjonalistów
Bezpieczna zabudowa izotermiczna

Dla firm zajmujących się przewozem żywności przygotowano zabudowę izotermiczną. Jest ona dostępna dla wersji furgon (Medium i Long). Zapewnia utrzymanie temperatury na poziomie zero stopni lub nieco wyższej. Do każdego pojazdu można dobrać jeden z dwóch agregatów chłodniczych firmy Zanotti.

Zabudowa spełnia wymagania PZH dla przewozu żywności w opakowaniach. Rozwiązanie to nie wymaga dodatkowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów. Jej masa nie przekracza 3% masy własnej pojazdu.

W Toyocie PROACE istnieje także możliwość zainstalowania kontenera chłodniczego. Można też wybrać chłodziarkę sprężarkową ze zintegrowaną funkcją grzania i regulacją temperatury w zakresie od -30 do +40 stopni C. Do zasilania w samochodzie można również podłączyć mobilne chłodziarki i zamrażarki.

Toyota PROACE dla profesjonalistów
Toyota PROACE

Druga generacja Toyota PROACE zadebiutowała w marcu 2016 roku na targach w Genewie. W polskich salonach model ten jest dostępny od września tego samego roku.

Podczas testów zderzeniowych Euro NCAP Toyota PROACE uzyskała znakomity wynik, zdobywając 5 gwiazdek. Samochód systematycznie zyskuje na popularności. Jego sprzedaż w 2017 roku przekroczyła 1000 egzemplarzy.

Auto napędzają silniki D-4D o pojemnościach 1,6 l (95–115 KM) oraz 2,0 l (120–180 KM). Każdy z nich może zużywać średnio poniżej 6 l/100 km paliwa i spełnia normę emisji spalin Euro 6.

Dowiedz się więcej

Toyota PROACE CITY liderem wartości rezydualnej Toyota PROACE CITY liderem wartości rezydualnej Dowiedz się więcej Oferta specjalna Toyoty dla firm kurierskich Oferta specjalna Toyoty dla firm kurierskich Dowiedz się więcej Toyota udostępnia samochody szpitalom Toyota udostępnia samochody szpitalom Akcja #jedziemyzpomocą Nowa Toyota PROACE dla Centrum Zdrowia Dziecka Nowa Toyota PROACE dla Centrum Zdrowia Dziecka Zobacz akcję magazynu Zwierciadło Toyota Professional Toyota Professional Poznaj nową sieć salonów Toyoty Nowa gama pojazdów użytkowych Toyoty Nowa gama pojazdów użytkowych Toyoty Dowiedz się więcej Toyota ProSport ProSport Program zakupu pojazdu dla stowarzyszeń sportowych i klubów Toyota PROACE CITY Toyota PROACE CITY Poznaj nowy samochód użytkowy o wielu możliwościach Toyota PROACE CITY Toyota PROACE CITY Nowy gracz na rynku samochodów użytkowych Samochody dostawcze Toyoty Samochody dostawcze Toyoty Sprawdź ofertę przygotowaną przez Toyota Professional Toyota PROACE Camper Toyota PROACE Camper Poznaj samochód kempingowy na długie wyprawy Wyprzedaż rocznika 2018 Wyprzedaż rocznika 2018 Sprawdź w salonach Toyoty
Allegro