1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Oferta pracy - Pełen Etat

Magazynier / Sprzedawca Części i Akcesoriów

Lokalizacja: ul. Knurowska 8, Zabrze
Praca Toyota JA-NOW-AN

Toyota JA-NOW-AN, autoryzowany salon Toyoty z ponad 25-letnim doświadczeniem, poszukuje Magazyniera / Sprzedawcy Części i Akcesoriów Samochodowych. Oczekujemy osoby zorganizowanej, z doświadczeniem w obszarze magazynowania i sprzedaży, oraz zainteresowaniem branżą motoryzacyjną. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za zarządzanie magazynem części i akcesoriów samochodowych, co obejmuje przyjmowanie dostaw, kontrolę zapasów oraz utrzymywanie porządku i organizacji w magazynie. Dodatkowo, jako Sprzedawca, będziesz bezpośrednio współpracować z klientami, doradzając im w wyborze odpowiednich produktów, prezentując dostępne akcesoria i części, a także zajmując się realizacją zamówień.

Szukamy osoby z doświadczeniem w obszarze magazynowania i sprzedaży, która wykazuje się również zainteresowaniem branżą motoryzacyjną. Oczekujemy, że idealny kandydat będzie posiadał umiejętność skutecznego zarządzania czasem, porządkowania przestrzeni pracy oraz utrzymywania wysokiego poziomu organizacji. Ważne są również umiejętności interpersonalne, ponieważ stanowisko wymaga bezpośredniego kontaktu z klientami.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie magazynem części i akcesoriów samochodowych.
  • Obsługa zamówień, przyjmowanie dostaw i dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów.
  • Doradztwo i sprzedaż części oraz akcesoriów samochodowych klientom.
  • Utrzymywanie porządku i zapewnienie efektywnej organizacji pracy magazynu.
  • Współpraca z działem sprzedaży i serwisu w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie, preferowane w branży motoryzacyjnej.
  • Znajomość części i akcesoriów samochodowych.
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w szkoleniach.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.
Wyślij CV

Aplikacje i CV prosimy przesyłać na adres: praca@toyota.zabrze.pl

Gwarantujemy, że wszystkie aplikacje i korespondencja będą traktowane z najwyższym poziomem poufności. Zapewniamy pełną dyskrecję w procesie rekrutacyjnym, respektując prywatność i bezpieczeństwo danych każdego kandydata.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w obszarze części i akcesoriów samochodowych!