1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Oferta pracy - Pełen Etat

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Lokalizacja: ul. Knurowska 8, Zabrze
Praca Toyota JA-NOW-AN

Dołącz do Toyota JA-NOW-AN jako Pracownik Biura Obsługi Klienta i buduj doskonałe relacje z klientami. Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.

Dołącz do naszego zespołu i stań się kluczowym ogniwem w budowaniu doskonałych relacji z naszymi klientami. W Toyota JA-NOW-AN, autoryzowanym dealerze z ponad 25-letnim doświadczeniem, stawiamy na najwyższą jakość obsługi i wyjątkowe doświadczenia związane z marką Toyota. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, komunikatywność i potrafisz budować długotrwałe relacje, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem,
  • odpowiedzi na pytania klientów związanych z daną usługą czy towarem reprezentowanym przez firmę,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • przekazywanie klientom oferty firmy oraz zachęcanie do skorzystania z usługi lub towaru,
  • promowanie klientom nowego asortymentu z podstawowej przez nich usługami czy produktami,
  • przyjmowanie reklamacji produktów czy usług.

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (system zmianowy w godz. 7:00-20:00) z możliwością pracy w soboty (1 sobota w miesiącu)
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność, rzetelność i punktualność
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. podstawowym
  • czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy w BOK będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnej firmie handlowej o stabilnej pozycji na rynku motoryzacyjnym, szkolenia produktowe,
  • Umowę o pracę,
  • Wysokie premie - wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych na podstawie prowizji z zrealizowanych przez Ciebie umów indywidualnych,
  • Duży zakres samodzielności i możliwość rozwoju,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dobrą atmosferę w zgranym zespole.

Wyślij CV

Aplikacje i CV prosimy przesyłać na adres: praca@toyota.zabrze.pl

Gwarantujemy, że wszystkie aplikacje i korespondencja będą traktowane z najwyższym poziomem poufności. Zapewniamy pełną dyskrecję w procesie rekrutacyjnym, respektując prywatność i bezpieczeństwo danych każdego kandydata.

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w zespole profesjonalistów!